Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.15mm 304L 304 321 316L 310S 2205 430 Levhalar
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM A240 |
| Seviye: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 |
50' 440c 409 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Plakası HR CR
| Malzeme: | AISI 410 |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi |
| Uzunluk: | 2400mm veya gereklilik olarak |
Ultra Sert 30x Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 11 Ölçü 12 Ölçü
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | gereklilik |
3X3 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 3mm Boyutlu Çelik Levha
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Bitiş: | Gereklilik |
316L 304L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Rulo 3mm 1500mm Genişlik
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 316L 304L |
| Kalınlık: | 0.2-3.0mm |
ASTM 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha HL İnşaat Sektörü için
| Standart: | AISI EN JIS ASTM DIN, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/430 |
| Kalınlık: | 0.3-200mm |
3mm SUS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 400mm 304 316L Kesim Plakası
| Standart: | ASTM,SUS,JIS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 301 304 304l 316 316l 310 410 430 |
| Kalınlık: | 0.2-400mm |
TISCO ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316 430 1.5mm 1mm Yarık Kenarlı
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 316 430 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |
TISCO'dan Kaliteli 0.2-3.0mm AISI 430 201 304 316 317 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 2B Kaplama 4*8 fit
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM A240 |
| Seviye: | 317,304/ 304L,301S, 316L, 316 |
201 202 304 316 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 1.5mm Kalın 2BA Parlak Yüzey
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Seviye: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |

