Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
Özel Boyutlu Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304L OEM JIS 2D Yüzey
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/304L/316 |
| Kalınlık: | 0.3-300mm |
ASTM JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha En Standart 2.5mm 201 316
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201.316.304.316L |
| Kalınlık: | 0,4 mm-3 mm |
ASTM 201 409L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 3mm Plaka Inox
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 409L 420 |
| Kalınlık: | 0.4mm-6mm/3mm-100mm |
430 316 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Parlak 4ftx8FT Plaka Mat Kaplama
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 409L 420 |
| Kalınlık: | Soğuk haddelenmiş için 0.4mm-3mm |
2.0mm 310S 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac, 2B BA HL Ayna Metal ile
| Standart: | sus |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 310S 430 |
| Kalınlık: | 0.1-2.0mm Veya Özelleştirilmiş |
309s Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac ASTM EN 20mm Kalın Özel Boyut
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 6mm Kalın BA Ayna
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
Bina için Sınıf 2507 Paslanmaz Çelik Rulo Levha Sac 0.3mm SS 347H
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 347H |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
2B Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 4.0mm 316L Değirmen Kenarı
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316L |
| Kalınlık: | 4.0-6.0mm |
7mm 4x8 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Aisi 316 430 403 2B 8k Ayna Kaplaması
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 316 430 403 |
| Kalınlık: | 0,12-0,6 mm |

