Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
304 Soğuk Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Yaprak 0.3mm 1mm 3mm 5mm Kalınlığı
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Tam Sert |
|---|---|
| Liman: | Şangay limanı |
| Ölçek: | SGS |
BA Parlak Yüzey 0.3mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 201 202 304 316 316L 2B
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Seviye: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
OEM ASTM EN 202 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac HL Finish ile Özel Boyutlu Plaka
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316L |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
0.12-3.0mm Kalınlık 310S 309 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 2B BA Yüzey
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | 2B/BA/Ayna/HL/No.1 |
0.5mm ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar, Mutfak Eşyaları İçin HL'ye Basıyor
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartmalı/Altın/Gül Altın/Siyah Altın |
430 410 Soğuk Rulo Paslanmaz Sac 20mm 319 SS Levha
| Hata payı: | -0.75mm |
|---|---|
| Seviye: | 304 316 410 430 s32750 |
| Kalınlık: | 0,2-20 mm |
Eşanjör için 309 UNS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar S30900
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 309 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
SUS 309S 405 Paslanmaz Çelik Yapışkan Şeritler 0,5 mm
| Malzeme: | SS 309S |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
GB JIS 202 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha Kabartma
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304/304L |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
0.1mm AISI 904L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac BA Surface1250X2500mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Levha Sac |
|---|---|
| Seviye: | 904L 304L 316L |
| Kalınlık: | 0,1-0,5 mm |

