Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
BA TISCO Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Levha Sac |
|---|---|
| Seviye: | 904L 304L 304 321 316L |
| Kalınlık: | 0,1-0,5 mm veya gerektiği gibi |
Ayna 2B BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 1.5mm 1mm 304 316 430 ISO Yarık Kenar
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 316 430 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |
Ayna Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316L 430 Yarım Sert 2B 0.08mm - 3mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-6mm |
| Malzeme: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
BA 2B Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s Freze Kenarı
| Standart: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Seviye: | 321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 0,12 mm-10,0 mm |
Mutfak Duvarları İçin SGS 14ga Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 3.0mm 202 316 310S
| Standart: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 200/300 Serisi |
| Kalınlık: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
0.1mm 2B BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316 100mm İnşaat İçin
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |
Kaplama Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 316 Paslanmaz Çelik Şerit 2mm 3mm
| Seviye: | 200,300,400 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1500 mm veya gereklilik olarak |
| Genişlik: | 250 MM |
OEM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 3/16 304 Paslanmaz Sac Aisi 304 BA 3mm 5mm Ve 6mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | gereklilik |
0,25 - 2,5 mm Tisco Paslanmaz Çelik Rulo Rulo Soğuk Haddelenmiş 304 316L 201 430 2B
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye: | 304 316L 201 430 |
| Kalınlık: | 0,25-3,0 mm |
Tisco Sac Ayna HL Paslanmaz Çelik Rulo AISI 201 304 316 2B 2.0mm
| Ürün adı: | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| yüzey: | Ba/2b/No. Ba/2b/Hayır. 1/No.4/8K/HL 1/No.4/8K/HL |

