Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
GBT24186 NM360 NM400 NM500 Nm450 Çelik Levha 15mm Sıcak Haddelenmiş
| sınıf: | A36, SS400, Q235B, vb. |
|---|---|
| uzunluk: | 3-12m, 6m-12m veya gereklilik olarak |
| Genişlik: | 600-1500mm |
201 202 304 304l Dekoratif 0cr18ni19 paslanmaz çelik sarmal çatı levhası
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Q235 Ms Elmas çelik levhası Hafif karbon çelik levhası Yapısal çelik Ms Çerezli çelik levhası
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
İyi kaynaklanabilirliğe sahip 20 Kalınlık ASTM 5115 Sıcak Haddelenmiş Düşük Karbonlu Alaşımlı Çelik Levhalar
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Kalınlık: | 20 mm |
| Uzunluk: | 6000MM |
1.2-16mm Makine için Sıcak Dolaştırılmış 301 304 316 Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
3.5mm-1550mm Astm 201 304 Paslanmaz Çelik Demir Yapı Dekorasyonu 8K Yüzeyi
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
| Ambalaj bilgileri: | Standart nakliye ambalajı |
Hastelloy B-2 Alaşımlı Çelik Ürünler Hastelloy C-22 Nikel Alaşımlı Yuvarlak Çubuklar
| Seviye: | Nikel, hastelloy c22 |
|---|---|
| Direnç (μΩ.m): | Temel |
| Nihai Mukavemet (≥ MPa): | 690 |
10mm 16mm St37 Q235b Hr Çerezli demir levha desenli levha
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
2.0mm Kalınlığında JIS 410 430 Ss Ayna Kaplama Sayfası
| Standart: | DIN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | Ss 410 430 420,400 serisi |
| kalınlık: | 2.0-3.0mm |
ETP Elektrolitik Teneke Levha Yağı Ambalajı 0.3mm İnce Parlak Yüzey 4.0mm
| Ürün adı: | Elektrolitik Teneke Levha |
|---|---|
| Malzeme: | ETP Elektrolitik Teneke |
| Kalınlık: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |

