Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
201 304 316 410 Kalite Sıcak Dolaştırılmış Soğuk Dolaştırılmış ASTM Kaynatılmış Alaşımlı Paslanmaz Çelik Bobini
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
200/300/400 serisi soğuktan yontulmuş 1 mm paslanmaz çelik sarmal 201 301 304 316 321 2b paslanmaz çelik sarmal
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
Bobin Şerit Ss Roll 316 5 Ton HENGDA 300 Serisi Soğuk Lastik Bobin 201 J1 J2 J3 Paslanmaz Çelik 304 Paslanmaz Çelik bobin
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
Aisi Sıcak Dolaştırılmış Soğuk Dolaştırılmış ASTM 201 SS 304 316 309s 310s 430 410 420 3cr12 Sınıfı Paslanmaz Çelik Bobini
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
Paslanmaz çelik tam sert yarı sert 301 paslanmaz çelik 0.8mm 1.0mm 5Cr15MoV paslanmaz çelik sarmal satılıyor
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
304 430 Paslanmaz çelik sarmalları Fiyatlar 2B BA 4K Yüzey Paslanmaz çelik Isıtma Paslanmaz çelik sarmalları
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
Bobin Diametresi 50 ′′ X 5/16 ′′ Od Sıcak Dökme 304 310S Paslanmaz Çelik Bobin
| Ambalaj bilgileri: | Standart nakliye ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | Miktarına göre 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Gıda Sınıfı 0.35mm Kalınlık Soğuk Haddelenmiş 316 Paslanmaz Çelik Sac
| Malzeme: | 304/316/316L |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-3,0 mm |
| Genişlik: | 1000mm-4000mm |
8k Finish 1/4" 316 Paslanmaz Çelik Plakalar 15mm Kalınlık
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
201/202/301/302/304/304l/310s/316/316l/321/430/430a/309s/2205/2507/2520/430/410/440/904lect Paslanmaz Çelik Bobin
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |

