Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
Sıcak olarak yuvarlanmış soğuktan yuvarlanmış astm 201 304 310s 316 paslanmaz çelik rulo sarmal
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Soğuk lastik çelik plaka 304 201 316l 301 410 309s 310s paslanmaz çelik şeridi bobinde fiyat
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
| Sertifika: | ISO, SGS, BV |
2205 2507 Özel BoyutStainless Steel Coil Fabrika Fiyat Listesi
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
409l Yüksek Boyutlu Doğruluk Özel Boyutlu Dayanıklı Çelik Bobin
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Genişliği 3.5mm1550mm Astm 201 304 Paslanmaz Çelik Demir Yapı Dekorasyonu
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
| teslimat: | Mevduat veya L/C aldıktan sonra 7-15 gün |
ASTM A29 A29M 04 Alaşımlı Çelik Levhalar 5mm 10mm Katolik Koruma Çinko Kaplama
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| uzunluk: | 1000-4000mm |
| shippping: | Deniz taşımacılığı |
AR400 AR500 Ar450 AR450F Ar450 Çelik Levha Sıcak Haddelenmiş
| Seviye: | AR400 |
|---|---|
| uzunluk: | 1-6M VEYA BOBİN |
| Genişlik: | 1000-2500 mm |
1.0mm Kalınlık No.1 Suface 316L Çelik Levha Sac Yavaş Torna
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS316 |
| kalınlık: | 1.0-3.0mm |
ASTM A36 1008 4320 S235jr Düşük karbonlu çelik elmas plaka metal
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
Astm A36 Karbon Çelik Yaprak Metal Korozyona Direnci
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |

