Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
304 304l 316 316l 201 Sınıf Özel Boyut Kesme Kenarı Paslanmaz Çelik Bobin
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
ASTM 201 304 316 310S 316Ti 309S 409 904 430 Fırçalanmış/Ayna cilalanmış paslanmaz çelik sarmal
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
202 201 Ss 316l Bobin 2.5mm 3mm
| sınıf: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
|---|---|
| Özel Kullanım: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
| uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
ATSM SUS201 316 430 2B BA Saç hattı tedavisi 0.4mm 0.5mm 0.6mm 0.8mm kalınlığı 304 paslanmaz çelik sarmal
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Bobin Ağırlığı: | 3-8 MT |
Paslanmaz Çelik Bobin 201 304 316l 409 410 430 din 1.4305 ss 403 301 Paslanmaz Çelik Bobin
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
304 310s 316 Dekoratif levhalar Soğuk olarak yuvarlanmış Ss bobini Paslanmaz çelik bobini 2b Ba 8k Yüzeyi
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Sus 304 Astm 316 Soğuk olarak yuvarlanmış bobin 2b Ba No. 4 Hl 8k Aynalı paslanmaz çelik bobin bobinleri
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Aisi Soğuk Dökme 430 Ba Aynalı Dökme Paslanmaz Çelik Bobin Fiyatı
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
201 202 317 Sıcak olarak yuvarlanmış inşaat malzemesi paslanmaz çelik bobini 0,5 mm kalınlığında
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Fabrika Fiyatı 304 309s 316 Mill Edge Ba Paslanmaz Çelik Bobin 201 Bobin
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |

