Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
Fabrika 201 316 L 304 Paslanmaz Çelik Bobin Ss Aisi Astm 5mm Paslanmaz Çelik Bobin İnşaat için
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
Üreticinin fiyatı 201 304 EN ASTM JIS 1mm 2mm Kalınlığı Ayna Bitirme Paslanmaz Çelik Bobin
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
0.025mm4mm 201 304 316 Paslanmaz Çelik Bobin Metal Şerit Çelik Yaprak
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Slit Edge 304 Paslanmaz Çelik Bobin Aralığı 0.1mm-3.0mm Kalınlığı
| Corrosion Resistance: | High |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF,EXW |
| Surface: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ Embossed/ Etched |
Kalite Garantisi Yüksek Korozyona Direnci Paslanmaz Çelik Bobin 1000mm-6000mm Uzunluk
| MOQ: | 3 Ton |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Thickness: | 0.1mm-3.0mm |
2b Ba Soğuk olarak Valve 201 304 316 309S 310S 321 430 Ss 304 Paslanmaz Çelik Bobin Fiyatı
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
AISI ASTM 316L 310 314 318 304 4*8 Paslanmaz Çelik Bobin/Şerit/Roll Pas Yapmayan Yüzey
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Yavaş Dönen Çelik Levha Sac 1.0mm Kalınlık 304 316 316L 430 3.0mm
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS316 |
| Kalınlık: | 1.0-3.0MM |
Özelleştirilmiş 430 310S S31008/1.4845 Sıcak Soğuk Sıçrama Kenarı Paslanmaz Çelik Bobin
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
ASTM 304 316l Ss 430 sınıfı paslanmaz çelik 0.3mm 2b Ba Mutfak eşyaları için parlak paslanmaz çelik sarmal
| Renk: | Doğal renk |
|---|---|
| Açıklama: | Paslanmaz Sac |
| Sertlik: | Sert |

