Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
304 304l paslanmaz çelik 80 boru yüzeyi parlak cilalanmış
| Soğuk Çekilmiş: | 1-50mm |
|---|---|
| Dağıtım durumu: | Deniz yoluyla, hava yoluyla, trenle, |
| Çapraz: | 12mm-650mm |
0.3-120mm Kalınlık AISI 310 316 No.1 2B Yüzey Paslanmaz Sac Levha
| Uzunluk: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Genişlik: | 1000 mm/1219 mm/1250 mm |
| Kalınlık: | 0.3-120mm |
AISI 201 202 Paslanmaz Sac Levha 2.5mm 304 Parlak Yüzey
| Standart: | SS,AISI,JIS |
|---|---|
| Seviye: | 316 316L 201 202 Sınıf 310'lar |
| Kalınlık: | 0.5-2.5mm Veya Özelleştirilmiş |
2mm 301 304 Paslanmaz Sac 430 201 Levha Soğuk Haddelenmiş Martensitik Kaliteler
| Standart: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Seviye: | 301 316 304 |
| Kalınlık: | 2.0mm Veya isteğiniz gibi |
8K ayna fırçalı 4x8 paslanmaz çelik levha 316 316l 304l 304
| Uygulama: | İnşaat/Dekorasyon/Mutfak Gereçleri/Kimya Endüstrisi |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı / Yarık Kenar |
| HS kodu: | 7219340000 |
904L Östenitik Paslanmaz Çelik Levha Sac Ayna Finish EN AISI 310S 316L
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 0.18-1.5mm |
Ayna 202 Paslanmaz Çelik Levha 10mm Derin Çekme ASTM Sınıfı 201 316l
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 3.0-100 mm |
1mm 202 310S Yarım Sert Paslanmaz Çelik Levha Sac İnşaat İçin Tavlanmış
| Standart: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304 201 202 310S 430 |
| Kalınlık: | 0.1-2.5mm Veya Özelleştirilmiş |
1.6 Mm 1.5 Mm 1.2 Mm 316l Paslanmaz Çelik Sac 8k Ayna Kaplama 2520
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1-3 mm |
| Genişlik: | 500-1500mm veya özelleştirmek |
Aisi 2507 Paslanmaz Çelik Levha 304L 3.0mm Kalınlık Direnç Asitleri
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304/ 304L |
| Kalınlık: | 3.0-100 mm |

