Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
AISI 202 410 420 2B Paslanmaz Sac Soğuk Haddelenmiş 0.5mm 201 Kalite
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
310S Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş DIN Levha, 8k Aynalı Kimyasal İçin Özel Boyut
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 310S/316L/304 |
| Kalınlık: | 0.1-150mm |
SS Sheet ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş HL 8K Finish Paslanmaz Çelik Levha
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/316L |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
2B 316 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Sac Dekoratif 40mm Levha
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 310 316 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
ASTM 201 Paslanmaz Çelik Levha 6mm 430 Metal, 4 * 8 Feet Değirmen Finish ile
| Özelleştirilmiş Genişlik: | 1000mm~1500mm |
|---|---|
| Özellik: | Korozyon direnci yüksek sıcaklık |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac Dekoratif Ayna Finish 201 316 Pvd Brushed 8K
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
ASTM Delikli Hasır Paslanmaz Çelik Levhalar 0,5 Mm SS201 SS410 Ayna Cilalı
| Standart: | ASTM, JIS, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Kalınlık: | 0.10mm-15.0mm |
BA Ayna Paslanmaz Çelik Asansör Sac 0.5 - 5.0mm 316 420 310S Soğuk Haddelenmiş Levhalar
| Standart: | AISIDIN,EN,ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S |
| Kalınlık: | 0.5-5.0mm Veya Özelleştirilmiş |
Mobilya için 3/4 İnç Paslanmaz Çelik Şeritler 1mm 15mm Ss Şerit
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| uzunluk: | 100mm bir daire |
| Genişlik: | 6cm |
SS 2B Ayna Soğuk Haddelenmiş 316Ti Paslanmaz Çelik Levhalar 3000mm Uzunluk
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |

