Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
TISCO 8mm Paslanmaz Çelik Levha 201 202 301 316L 1200mm Genişlik
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 301 316L |
| Kalınlık: | 8.0 Veya isteğiniz gibi |
TISCO 201 Paslanmaz Çelik Sac 430 904L 4x8 316l Plaka Tavlama
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 310S 430 904L |
| Kalınlık: | 3.0-15mm |
POSCO Değirmen Paslanmaz Çelik Sac 316 420 430 14ga 10ga 2B Yüzey 304 1000mm
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Kalınlık: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
Kalın Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş GB 304 0.3 - 200mm Levha
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
18mm Kalın 310s Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş Sac Özel DIN
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
ASTM 201 Soğuk Haddelenmiş Inox Ss Paslanmaz Sac Levha 1500mm 304 316 409L
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Kalınlık: | 0.2-3.0 veya 3.0 mm'den fazla |
Aisi 201 Paslanmaz Çelik Delikli Sac 4x8 2b Hl Ba 6mm Kalınlığında
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0,3-3,0 mm |
Tam Sert Paslanmaz Çelik Sac 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | Ams5519 Inox Sus301 |
| Kalınlık: | 0.15-10.0MM |
2B Mill Finish Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac SS316 316L 100MM ASTM
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 316 317 321 310 309 410 420 |
| Kalınlık: | 0.15mm-25mm |
3.0mm Duvar 304L 316 Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş 201 Dekoratif Korozyona Direnç
| Standart: | SS,AISI,JIS |
|---|---|
| Seviye: | 201 304L 316 |
| Kalınlık: | 1.0-3.0mm Veya Özelleştirilmiş |

