Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
Tisco 201 310S 3.0mm Soğuk Haddelenmiş Sac Bobin 304 2B Metal Yüzey 202
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| Kalınlık: | 3.0 -4.0 Veya isteğiniz gibi |
HL ile 2mm 301 Paslanmaz Çelik Sac 304L Soğuk Haddelenmiş Levha 304
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
SUS 304 8K Paslanmaz Çelik Sac TISCO Soğuk Dekorasyon İçin 1.0mm Haddelenmiş
| Ürün adı: | TISCO Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM A240 |
| Seviye: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 201 |
Astm 0.5m - 1.5m A240 Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş Inox 321 Kazan Ss Plakaları İçin
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 304.201.316.321.310S |
| Kalınlık: | 2mm-20mm veya Özelleştirilmiş |
11 Gauge 304 Yapısal Paslanmaz Çelik Sac 4x8 Boyuta Göre Kesilmiş
| Renk: | Doğa Gümüşü |
|---|---|
| Müşteri Boyutu: | Genişliği 100-1250 mm, uzunluğu 500-6500 mm |
| özelleştirme: | Özel logo |
Astm 201 Kalite Paslanmaz Çelik Sac 0.6mm 2b Finish Yarım Sert Krom Nikel
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0,3-3 mm |
12.0mm SS304 Paslanmaz Çelik Sac Levha Demir 202 Tavlama Asitleme
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| Seviye: | 201 316L 310S |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
AISI 302 303 Paslanmaz Çelik Levha Sac Soğuk Haddelenmiş 0.15mm Kalın
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
Astm A240 0.5mm Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş Inox Ss Grade 321 Kazan İçin
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 304.201.316.321.310S |
| Kalınlık: | 2mm-20mm veya Özelleştirilmiş |

