Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
AISI 304 310S 410 Paslanmaz Sac 3.0mm BA HL 2b Levha
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
304 Ayna Paslanmaz Çelik Sac Titanyum Altın Paneller 2000mm Genişlik
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-20 mm |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Tavan için 0.25mm Damgalı Su Dalgası Paslanmaz Çelik Panel 316L Dalgalanma Levhası
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-20 mm |
| Genişlik: | 12000-2500mm |
Bobin Pürüzsüz Kenar 316L 10mm Paslanmaz Çelik Sac Levha 201 202 304
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 316L |
| Kalınlık: | 12.0mm |
1.0mm SS304 Soğuk Haddelenmiş SS 304 Plaka BA Yüzey
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Sona ermek: | Gereklilik |
1020 1018 Karbon Çelik Rulo Konteyner Plakası Önceden Boyalı Galvanizli 0.01mm
| Seviye: | A36,1045,A283C,A516C |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-12m |
| Genişlik: | 10mm~3500mm |
5-15mm Paslanmaz Çelik Rulo SS Şerit Bobin 202 316 Sınıf 400 Serisi SUS409 410 430
| Malzeme: | SS 206 |
|---|---|
| sınıf: | 200 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
316l SS Şerit Bobin 0.5mm 316 Paslanmaz Çelik Rulo
| sınıf: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, boya / yağ |
| uzunluk: | 2000-6000 mm |
Bahar BA Yüzey için 1/2 Sert Temperli 301 Paslanmaz Çelik Şerit Bobin
| Malzeme: | SS 301 |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
16 Ayar 1/8 "1/4 Delik 304 317 Paslanmaz Çelik Delikli Sac Ss316 3mm Sac
| Malzeme: | 304 317 316 |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.5-3.0mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |

