Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli Paslanmaz Sac Levhalar 201 316 317L 904L Kalın
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Kalınlık: | 0.15mm-10mm Veya Özelleştirilmiş |
8K Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac Değirmen Kenarı PVD İnce Çizgi STS304
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 310S 304 316L 316Ti |
| Kalınlık: | 0,2-4,0 mm |
ASTM 202 304 316 İç Dekorasyon İçin Delikli Paslanmaz Çelik Dekorlu Sac Levha
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 202 304 316 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |
BA 316 Paslanmaz Çelik Levha Ss Sac 0.2mm 2B HL Ayna
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304 304L 316 316L 310s |
| Kalınlık: | 0.2-3.0mm Veya Özelleştirilmiş |
Ev Dekorasyonu için 2D 8K HL 200 Paslanmaz Çelik Sac Levha BA 2B
| Standart: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200 300 400 serisi |
| Kalınlık: | 1.5mm veya özelleştirilmiş |
İnşaat Ss Plakaları için 1.5mm HL Paslanmaz Çelik Sac Levha BA 316L 430 2D 8K 2B
| Standart: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200 300 400 Serisi |
| Kalınlık: | 1,5 mm veya Özelleştirilmiş |
Cilalı BA Paslanmaz Çelik Levhalar 0.5mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft, 20 Ayarlı
| Standart: | ASTM, DİN, EN, AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Yapısal Kullanım İçin Yüksek Mukavemetli Paslanmaz Çelik Dikişsiz SS Boru 304 904L 2205 5.0mm
| Malzeme: | 304/ 316/ 321/ 310S/ 904L/ 2205/ 2507/ 410/ 430/ 201 |
|---|---|
| Uzunluk: | 3000mm/ 5800mm/ 6000mm/ 12000mm |
| duvar kalınlığı: | 0,02-5,0 mm |
0,3 Mm 0,4 Mm 0,5 Mm 400 serisi 2B Ayna Yüzey Paslanmaz Sac Levhalar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 225-250MM |
304 2b HR Paslanmaz Çelik Sac 16 Ayar 1.5mm Fırçalanmış Freze Kenarı
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| teknik: | CR veya İK |
| Bitiş: | 1,2B |

