Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
5mm 10mm ile SGS 440c Inox Demir Paslanmaz Çelik Levha Metal
| Köşe: | Değirmen Kenarı Yarık Kenar |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Kalınlık: | Sıcak Haddelenmiş için 3mm-100mm |
Astm A677 50a800 Soğuk lastikli çelik bobininin sertliği
| Renk: | Doğal renk |
|---|---|
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Sert |
| Öğe: | ISO9001 Standardı |
8mm 1/4" 1/2 316 Paslanmaz Çelik Levhalar Astm A240 S31803 3mm ss sac 202
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000 mm |
| uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
TISCO Sınıfı Paslanmaz Sac 12.0mm SS Levha SS 304 202
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 202 |
| Kalınlık: | 6-12.0mm Veya isteğiniz gibi |
3/8" 1/8" 1/2" 1/4" 304 Paslanmaz Çelik Plakalar 5mm 6mm 7mm 8mm
| uzunluk: | 5.8m, 6m veya gereklilik olarak, 5.8m, 6m veya gereklilik olarak |
|---|---|
| Genişlik: | 650-2000mm veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 0,3-3mm |
2B Mill Finish Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac SS316 316L 6mm ASTM A240
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 316 316L |
| Kalınlık: | 6/8/9/10/12mm |
201 202J1 310s 904l Paslanmaz Çelik Levhalar 0.5mm 4x8ft 20 Ayarla Cilalı
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
0.15mm AISI 316 Paslanmaz Çelik Levha Su Dalgaları Duvar Paneli İçin Dekoratif Altın
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201.202.304.316.310S.430.420 |
| Kalınlık: | 0.15-3.0mm |
4.0mm 201 202 Paslanmaz Çelik Levha Plat SS Sac Şeritler Ayna Pvd
| Standart: | JIS AISI SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 |
| Kalınlık: | 0.25-4.0mm Veya Özelleştirilmiş |
Büyük Üreticisi Sıcak olarak yuvarlanan sarmal soğuk olarak yuvarlanan 430 BA bitirme 1.5mm 201 316 304 paslanmaz çelik sarmal
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |

