Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
316L 0.3-1.0mm Kalınlığı Ayna Hl No. 1 No. 4 Altın 2B Paslanmaz Çelik Bobin Fiyatı
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
AISI SUS 304 316L 201 430 410 2b Ba N4 8K Paslanmaz Çelik Bobin Şerit 310S Ss Bobin
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
ASTM JIS 202 321 316 2b Ba 0.3-3mm Tisco Ss Bina malzemesi için demir paslanmaz çelik bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
3mm 301 302 303 304 Düşük karbonlu paslanmaz çelik bobin soğutucu depolama tankı
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Bitir.: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
AISI ASTM JIS 403 Sınıf 201 304 SS Rulo Paslanmaz Çelik Rulo Dekorasyon İçin Soğuk Haddelenmiş
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Örnek: | Örnek mevcut olabilir |
Aisi Sus 304 316l 430 410 304l 202 316 321 Soğuk çekilmiş parlak paslanmaz çelik sarmalları
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
201 202 304 304L 316 316L 430 Sıcak olarak yuvarlanmış genişliği 1220mm Paslanmaz Çelik Bobin
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Paslanmaz çelik bobin fabrikası üreticileri Paslanmaz çelik bobin 1mm 2mm 3mm paslanmaz çelik bobinleri 304
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Genişliği: | 600-1500mm |
| Kalınlığı: | 0,12-0,2 mm |
310s Paslanmaz Çelik Bobin, ASTM A240 / ASME SA240 Kalınlığı 1.2mm-10mm için Sıcak Dolaştırılmış
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Örnek: | Örnek mevcut olabilir |
304 Paslanmaz Çelik Bobin 3mm 5mm 7mm Kalınlığı 309s Paslanmaz Çelik Bobin Şerit
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |

