Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
409 410 420 Kalite Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 4mm Kalınlık
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | Gereklilik |
316 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 0.5mm Korozyon Önleyici ASTM Cilalı
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316L |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
JIS 316 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 2B Yüzey 0.3mm
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 316 304 |
| Kalınlık: | 0.3mm~15mm |
304 304L 316 310 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Aynalı 2B Kaplama 0.6mm
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM304 304L 316 310 |
| Kalınlık: | 0,12-0,6 mm |
GB 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 110mm Pas Dayanımı
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304 |
| Kalınlık: | 0.3-110mm |
304 316L 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.08mm - 3mm Yarım Sert 2B Ayna
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-6mm |
| Malzeme: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
0,25 - 3,0 mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 2B Yüzey Inox 317 310S Inox
| Standart: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S,904L 2205 |
| Kalınlık: | 0,25-3,0 mm |
12.0mm 316 420 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Asansör Sac BA Ayna
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Seviye: | 304 316 420 |
| Kalınlık: | 0.5-5.0mm Veya Özelleştirilmiş |
HL Ayna Yüzeyli 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.3-100mm
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316L |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
ASTM A240 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha AISI 18K 6MM Sınıfı
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |

