Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
BA ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 304L 316L 201 |
| Kalınlık: | 0,2 mm-5,0 mm |
4mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 4 "X8" Aisi 201 430 403 2B 8K Ayna Metal Plaka
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 430 403 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |
316L 410 Paslanmaz Çelik Rulolar Sıcak Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şeritler Rulolar 316 Kalite
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| uzunluk: | 1-6mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | 20-2000mm |
440c 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 1/2" OD X 50 Ft
| Malzeme: | SS 316 |
|---|---|
| sınıf: | 300 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
24 Ayar Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 304 316l Sınıf 201 1mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, JIS, AISI, DIN, EN |
|---|---|
| uzunluk: | 10-1000m |
| Genişlik: | 1mm-1000mm |
0.5mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| Kalınlık: | İnce Levha: 0.1mm-3mm Kalın Levha: 3mm-16mm Ekstra |
AISI 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha JIS Ba Yüzeyli OEM
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/316L |
| Kalınlık: | 0,5-80 mm |
2B BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Inox Sac 201 202 310 316 14ga
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
| Kalınlık: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
AISI EN 310s Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Özel Boyut 0.3 - 100mm 2D Plaka
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/310s/316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
JIS Ss 301 316L 304 BA Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha, 0.25-2.5mm Kalınlığında
| Standart: | EN10088-2, GB3280 |
|---|---|
| Seviye: | 301 316L 304.300 serisi |
| kalınlık: | 0.25-2.5mm |

