Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
Fırçalanmış Ayna Yüzeyi Paslanmaz Çelik Rulo 4mm 304 430 201 Çatı Sayfası İçin Kullanın
| Ürün adı: | Ayna Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye: | AISI 316 409 410 420 430 201 202 304L |
| yüzey: | Ba/2b/No. Ba/2b/Hayır. 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1D 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1D |
201 Paslanmaz Çelik Rulo 1mm Kalınlığında Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Paslanmaz Çelik Şeritler
| Malzeme: | SS 201 |
|---|---|
| sınıf: | 200 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
BA Yüzey Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 316 Plaka Özel Boyut
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/304L/316 |
| Kalınlık: | 0.3-300mm |
4ftx8FT Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 420 201 Plaka Ayna HL
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 304/301/201/202/316/316Ti/410/420/904L |
| Kalınlık: | 0.25-2.0mm |
316l Paslanmaz Çelik Rulolar 1/8" Paslanmaz Çelik Ayırma Şeridi 301 316
| sınıf: | 200,300, 400 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-10 mm veya istek olarak |
| uzunluk: | 1200 mm veya istek olarak |
Tisco Inox Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş 2B Finish 304 316 321 16 Ölçü 2000mm
| Marka: | TISCO, BAOSTEEL, POSCO, JISCO, LISCO |
|---|---|
| Standart: | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, vb. |
| Seviye: | 304 316 321 |
ODM GB 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Özel Boyutlu Ayna BA Plakası
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/430 |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
SS304 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha Ayna Finish Dekoratif
| Standart: | JIS, AiSi |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Teslimat süresi: | 15-21 gün |
BA 2B Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316 309 Özelleştirilmiş 3mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 316 309 |
| Kalınlık: | 0.5-500mm veya Özel Boyut |
ASME Yüzey 2b Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac BA Saten 0.3mm Dekorasyon İçin
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 430 |
| Kalınlık: | 0,25-1,5 mm |

