Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
SS 2B Ayna Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 317L 410S Panel
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
Fırçalanmış Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 3000mm 430 Duvar Kaplaması 24 Gauge
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 430 |
| Kalınlık: | 0,5-80 mm |
Astm 410 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Yüzey 5.0mm HL Manyetik
| Sertifika: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Seviye: | 430 410 |
| Kalınlık: | 4.0-12.0mm |
316L Saç Çizgisi 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 16 Gösterge Paneli
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
0.25mm 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Ferritik 202 Plat SS Levha
| Standart: | JIS |
|---|---|
| Seviye: | 201-202-304-316-310 |
| Kalınlık: | 0.25-4.0mm Veya Özelleştirilmiş |
10mm AISI 301 302 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 1200mm HR No.1 Yüzeyli
| Standart: | JIS AISI SUS |
|---|---|
| Seviye: | 301 302 316 304 304sa |
| Kalınlık: | 4.0-20mm Veya Özelleştirilmiş |
Fabrika ana renkleri ile 4 "Sch 10 201 304 430 Kalite Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | 303/304 |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
201 410 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levhalar 430 6Mm Kalınlık Dikişsiz
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 304L 316 316L 410 430 |
| Kalınlık: | 0.15mm-10mm Veya Özelleştirilmiş |
Pvd 18k 0.15mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Ayna Yüzeyi Fırçalanmış
| Standart: | SS,AISI,JIS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 316Ti |
| Kalınlık: | 0.12-3.0mm Veya Özelleştirilmiş |
İnşaat CE Belgesi için 904 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 904 |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |

