Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
904l 1/4 İnç Paslanmaz Çelik Şeritler 1mm
| Malzeme: | SS 202 |
|---|---|
| sınıf: | 200 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
Kalınlığı 0.3-3.0MM 201/304/430/316 2B BA soğuk vallası paslanmaz çelik sarmal toptan fiyat ISO sertifikalı üreticisi
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Bobin Ağırlığı: | 3-8 MT |
Mekanik Ekipman için BA Ayna Finish ile Özel Boyut 201 Paslanmaz Çelik Şerit Bobin
| Seviye: | 200 Serisi/300 Serisi/400 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 3mm-2000mm veya özelleştirilmiş |
2 İnç SS 201 316 430 Sınıf Kalınlık Paslanmaz Çelik Şerit Bobin
| Seviye: | 200 Serisi/300 Serisi/400 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 3mm-2000mm veya özelleştirilmiş |
Astm 316 316l 0.5mm En1.4401 1.4404 Tavlanmış Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Bitiş: | Gereklilik |
Paslanmaz Çelik Sac Rulo 3/4 İnç 201 316L Ss 304 Rulo
| sınıf: | 200.300 serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 5800 mm veya gereği olarak |
| Genişlik: | 2500 mm veya gereği olarak |
3/8" Paslanmaz Çelik Yarık Rulo Ss316 Ss 202 Rulo
| Malzeme: | ss 310 |
|---|---|
| sınıf: | 300 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
Yarık Paslanmaz Çelik Rulo Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo 316l SS201 Ss304
| sınıf: | 200.300 serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-25 mm veya istek olarak |
| uzunluk: | 2400 mm veya istek olarak |
BA 430 201 Paslanmaz Çelik HL Bobin 304 316 Kalite 1000mm - 6000mm
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-3.0mm |
| Ödeme: | T/T, L/C, Western Union,OA |
BA 8K Paslanmaz Çelik HL Bobin 6000mm Kabartmalı Kazınmış
| Başvuru: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Manyetik özellikler: | Manyetik Olmayan veya Manyetik |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |

