Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
316 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha Ayna Pvc 1219 X 2440
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
JIS ASTM 304 316 310S HL yüzeyli Paslanmaz Çelik Sac Levha
| Malzeme: | 304 /304L /316 /316L / 321 / 309S / 310S / 904L |
|---|---|
| Genişlik: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
0.12-3.0mm Kalınlık Saç Çizgisi Paslanmaz Çelik Sac Kazınmış PVD Kaplamalı Gümüş Dekoratif Plaka
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 |
| Kalınlık: | 0.1-300mm |
ASTM GB JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 1mm - 3mm Kalınlık
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
430 4X8 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Ayna Özelleştirilmiş
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
310S 309S Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levhalar Inox 420 904L 5mm Kalınlık
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 0.25mm-15mm Veya Özelleştirilmiş |
Yassı paslanmaz çelikden soğuktan yuvarlanmış levha 301 302 303 304 304l 304n1
| Özelleştirilmiş Boyut: | genişlik 100-1500mm, uzunluk 500-6500mm |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Anahtar Kelime: | Paslanmaz Çelik Levha |
A240 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac 310S Gıda Dekorasyonu
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 310'lar |
| Kalınlık: | 0.15-12mm |
HL Yüzeyli Özel Boyutlu Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 316L
| standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316/ 316L |
| Kalınlık: | 0.3-200mm |
AISI 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 100mm Kabartmalı Metal Parça Plakası
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |

