Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
ASTM JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 1500mm 201 316 En Standart
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Kalınlık: | 0.2-3.0 veya 3.0 mm'den fazla |
Astm 201 304 410 430 Paslanmaz Çelik Bobin Ss Çelik 8k 2b No.1 No.4 Ayna 4*8
| bobin kimliği: | 508/610mm |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 3-15 MT |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
305 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 304l Paslanmaz Sac No 4 Bitiş No 1 JIS 2mm 3/8"
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1-5mm veya Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 500-1200mm |
2205 2507 304 Paslanmaz çelik sarmal sıcak soğuk olarak yuvarlanmış 0.5*1250mm 0.4*1000mm
| bobin kimliği: | 508/610mm |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 3-15 MT |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
310 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 0.5mm 304l 201 Dekoratif Ayna
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 316L 304 201 430 310 |
| Kalınlık: | 0.5-2.50 |
304 S32750 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.2mm Süper Dubleks
| Hata payı: | -0.75mm |
|---|---|
| Seviye: | 304 316 410 430 s32750 |
| Kalınlık: | 0,2-20 mm |
2205 2507 Ss Plaka 8k ayna paslanmaz çelik levha metal levha
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Tam Sert |
|---|---|
| Liman: | Şangay limanı |
| Ölçek: | SGS |
201 202 304 316 İnşaat malzemeleri için sıcak soğuk olarak yuvarlanan paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
Sıcak Soğuk Dolaştırılmış 201 202 304 316 430 Ss Bobinler Soğuk Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Bobinler
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
2 İnç Geniş 201 Paslanmaz Çelik Delikli Şeritler 4mm 50mm 304 316L 430
| sınıf: | 300/400 serisi |
|---|---|
| Rulo Ağırlığı: | 1MT - 10MT |
| uzunluk: | bobin |

