Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
Ayna 202 Paslanmaz Çelik Levha 10mm Derin Çekme ASTM Sınıfı 201 316l
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 3.0-100 mm |
0.12-3.0mm Kalınlık 310S 309 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 2B BA Yüzey
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | 2B/BA/Ayna/HL/No.1 |
0.3-120mm Kalınlık AISI 310 316 No.1 2B Yüzey Paslanmaz Sac Levha
| Uzunluk: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Genişlik: | 1000 mm/1219 mm/1250 mm |
| Kalınlık: | 0.3-120mm |
ASTM 201 409L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 3mm Plaka Inox
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 409L 420 |
| Kalınlık: | 0.4mm-6mm/3mm-100mm |
316 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha Ayna Pvc 1219 X 2440
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
3mm 10mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 1/8" 3/16 304 ve 316 Paslanmaz Çelik Levhalar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-3MM, 3MM-100MM |
| uzunluk: | 1000-6000mm |
0.5mm Kalınlık Paslanmaz Çelik Levha Levhalar 201 Sınıf İnce Çizgi Dekoratif
| Standart: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Stok kalınlığı: | 0.5MM-80MM |
AISI 2b No 1 0,3 mm Çelik Yaprak Sus 201 304 304l 316 316l 321 430 904l 4x8 2205 2507
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Tam Sert |
|---|---|
| Liman: | Şangay limanı |
| Ölçek: | SGS |
Mill Edge 3.0mm Paslanmaz Çelik Ss Levhalar 904L 2B Cilalı Sanayi İnşaatı
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 904 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
0.25 Mm 0.2 Mm 0.1 Mm 3mm 302 Paslanmaz Sac 2B Yüzey
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-15mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 100-500mm |

