Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
SS304 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha Ayna Finish Dekoratif
| Standart: | JIS, AiSi |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Teslimat süresi: | 15-21 gün |
Yarık Kenar 316L Paslanmaz Çelik Panel Sac 2000mm Ayna Dekorasyon Su Dalgası
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316L |
| Kalınlık: | 0.15-3.0mm |
2B Yüzeyli Soğuk Haddelenmiş 316Ti Paslanmaz Çelik Levhalar 4x8 İnç
| Standart: | ASTM,JIS DIN, GB,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 316L,316Ti |
| Yüzey: | BA / NO.4 / 1D /2D / 2B |
316 3mm paslanmaz çelik soğuk olarak yuvarlanmış levha değirmen kenarı
| Yüzey Tedavisi: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
AISI 316L 316Ti Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Sıcak Haddelenmiş 10mm Paslanmaz Çelik Levhalar
| ÖZEL KESİM: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Kenar işleme: | Yarık, Yuvarlak, Çapak Alma, Vb. |
| Uzama: | %46 - %50 |
2000mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Konteyner Sac 317 310 904L 2205
| Renk: | isteğiniz gibi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
0.15-2.5mm Kalınlık ASTM 316L 2B Ba Yüzeyli Paslanmaz Çelik Levha Levhalar
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316/316L |
| Kalınlık: | 0,5-80 mm |
2.0mm ASTM 201 Paslanmaz Çelik Levha 304 316L Soğuk Haddelenmiş 2B BA HL 8K Finish
| Standart: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 201 304 316L |
| Kalınlık: | 2.0mm veya Özelleştirilmiş |
316 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 0.5mm Korozyon Önleyici ASTM Cilalı
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316L |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
4.0mm 201 202 Paslanmaz Çelik Levha Plat SS Sac Şeritler Ayna Pvd
| Standart: | JIS AISI SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 |
| Kalınlık: | 0.25-4.0mm Veya Özelleştirilmiş |

