Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
Fırçalanmış Ayna Yüzeyi Paslanmaz Çelik Rulo 4mm 304 430 201 Çatı Sayfası İçin Kullanın
| Ürün adı: | Ayna Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye: | AISI 316 409 410 420 430 201 202 304L |
| yüzey: | Ba/2b/No. Ba/2b/Hayır. 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1D 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1D |
SS Sheet ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş HL 8K Finish Paslanmaz Çelik Levha
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/316L |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
Gıda Sınıfı 0.35mm Kalınlık Soğuk Haddelenmiş 316 Paslanmaz Çelik Sac
| Malzeme: | 304/316/316L |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-3,0 mm |
| Genişlik: | 1000mm-4000mm |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 2000 -12000mm 2D Yüzey Özel Boyut
| Standart: | AISI EN JIS ASTM DIN, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/430 |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
0,25 - 3,0 mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 2B Yüzey Inox 317 310S Inox
| Standart: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S,904L 2205 |
| Kalınlık: | 0,25-3,0 mm |
Hipodermik İğne için 1.2mm Kalınlık Soğuk Haddelenmiş BA Yüzey 410 Çelik Sac
| Standart: | ASTM,JIS DIN, GB,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 410/410s/420/430 |
| kalınlık: | 1.2-3mm |
Bina için Sınıf 2507 Paslanmaz Çelik Rulo Levha Sac 0.3mm SS 347H
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 347H |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
310S Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş DIN Levha, 8k Aynalı Kimyasal İçin Özel Boyut
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 310S/316L/304 |
| Kalınlık: | 0.1-150mm |
Fabrika ana renkleri ile 4 "Sch 10 201 304 430 Kalite Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | 303/304 |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Düz Delikli 2" 1/2" 3/16" 5/16" 1/4" 316l 304 321 316 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru 3/8
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| uzunluk: | 1000-6000mm |

