Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
0.1mm kalınlık Ss 304 316 310 Soğuk haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şeritler Rulolar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm |
| Genişlik: | 50-500mm |
1000mm Paslanmaz Çelik Değirmen Kenar Bobini 2507 316 201
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF,EXW |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
| Satıştan sonra: | Malların Alınmasından Sonra Bulunan Herhangi Bir Kalite Sorunu, Koşulsuz İade |
BA Parlak Yüzey 0.3mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 201 202 304 316 316L 2B
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Seviye: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
0.025mm4mm 201 304 316 Paslanmaz Çelik Bobin Metal Şerit Çelik Yaprak
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
JIS DIN ASTM AISI Endüstri Fiyatı 904L Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
304 turşumlu parlak siyah demir bobini Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Yuvarlak 304l Ss 304 Dikişsiz Boru ASTM A312 TP304 3m 6m
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| uzunluk: | 1000-6000mm |
409 410 430 420 304L 316 301 Soğuk lastikli paslanmaz çelik levha bobin şeridi
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Aisi 316 430 Soğuk Haddelenmiş Sac Levha 1.5mm 1mm Kalın Paslanmaz
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | Aisi 304 316 430 |
| Kalınlık: | 1.0 1.5mm Veya isteğiniz gibi |
Sıcak olarak yuvarlanmış soğuk olarak yuvarlanmış ASTM 2B Yüzey 3.0mm kalınlığı 201 304 316 sınıfı paslanmaz çelik levhası paslanmaz çelik sarmal
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |

