Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
OEM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 3/16 304 Paslanmaz Sac Aisi 304 BA 3mm 5mm Ve 6mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | gereklilik |
T304 Aisi 304 BA Paslanmaz Sac 16 Ayar 304 Paslanmaz Sac
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Sona ermek: | Gereklilik |
18 Ayar 1mm Ss 304 2mm Sac Aisi 304 Ba Paslanmaz Sac 2b
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1-5 mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 500-1000mm |
Tisco 16ga BA Paslanmaz Çelik Sac 2B Finish Yarık Kenar 316 317 304 4x8 6.0mm
| Standart: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S |
| Kalınlık: | 0,3-6,0 mm |
AISI 201 Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 20 Ölçer 0.4mm Ayna Bitmiş
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.4-6.0mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
AISI 304 310S 410 Paslanmaz Sac 3.0mm BA HL 2b Levha
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
Cilalı BA Paslanmaz Çelik Levhalar 0.5mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft, 20 Ayarlı
| Standart: | ASTM, DİN, EN, AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2,0-15 mm, 6 mm |
0,5 - 500mm Özelleştirilmiş Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 304 316 309 BA 2B Son İşlem Soğuk Haddelenmiş
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 316 309 |
| Kalınlık: | 0.5-500mm veya Özel Boyut |
Parlak Freze Paslanmaz Çelik Sac 0.12 - 4.0mm 304 321 202 BA 2B Yüzey
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 321 202 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |
Ayna Metal Paslanmaz Çelik Sac Aisi 0.12mm 201 430 403 316L 2B 8K Plaka
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 316L 201 430 403 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |

