Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
ASME Yüzey 2b Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac BA Saten 0.3mm Dekorasyon İçin
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 430 |
| Kalınlık: | 0,25-1,5 mm |
201 304 Paslanmaz Çelik Levhalar 5.0 - 15.0mm Sıcak Haddelenmiş Yüzey Metal İmalatı
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
Kurabiye Pişirme Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 2b Paslanmaz Çelik Sac 0.5mm #8 Ayna
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1 - 3 mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 500-1200mm |
Mat Parlak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 2.5 3.0mm 304 316L 4ftx8FT Plaka
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Seviye: | 304 316L |
| Kalınlık: | 0.25mm~20mm |
TISCO'dan Kaliteli 0.2-3.0mm AISI 430 201 304 316 317 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 2B Kaplama 4*8 fit
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM A240 |
| Seviye: | 317,304/ 304L,301S, 316L, 316 |
Ayna Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316L 430 Yarım Sert 2B 0.08mm - 3mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-6mm |
| Malzeme: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
BA 2B Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s Freze Kenarı
| Standart: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Seviye: | 321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 0,12 mm-10,0 mm |
AISI 2B BA Paslanmaz çelik paneller 4x8 430 321 201 316 316L 304L 304
| Kenar işleme: | Yarık, Yuvarlak, Çapak Alma, Vb. |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | 4x8 Paslanmaz Sac Sac |
| Liman: | Şangay |
Freze Parlak Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 0.28mm 201 J3 304 8k Saç Çizgisi Yüzeyi
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Kalınlık: | 0.28~3mm veya özelleştirilmiş |
Metal Tisco Paslanmaz Çelik Sac 14ga 304 316 310S 317 Soğuk Haddelenmiş 16 Ölçü
| Standart: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| Kalınlık: | 10ga 12ga 14ga 16ga |

