Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
TISCO ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316 430 1.5mm 1mm Yarık Kenarlı
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 316 430 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |
14 Ayar Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 2500x1250 SS Levha
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.4-6.0mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Gıda Sınıfı 316 55mm Paslanmaz Çelik Sac ASTM A240 TP316
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| kalınlık: | 0,2 mm-55 mm |
| Uzunluk: | 2000mm-15000mm |
Paslanmaz Çelik Sac AISI 430 NB 1MM 1000X2000 1250X2500
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | EN 1.4511 AISI 430 |
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
Astm 410 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Yüzey 5.0mm HL Manyetik
| Sertifika: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Seviye: | 430 410 |
| Kalınlık: | 4.0-12.0mm |
0.5mm ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar, Mutfak Eşyaları İçin HL'ye Basıyor
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartmalı/Altın/Gül Altın/Siyah Altın |
0.6 Mm Paslanmaz Sac Levha Freze Parlak 0.35 Mm 316L 201 430
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 316L 304 201 430 |
| Kalınlık: | 0.35-2.50 |
4ftx8FT Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 420 201 Plaka Ayna HL
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 304/301/201/202/316/316Ti/410/420/904L |
| Kalınlık: | 0.25-2.0mm |
POSCO Değirmen Paslanmaz Çelik Sac 316 420 430 14ga 10ga 2B Yüzey 304 1000mm
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Kalınlık: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
AISI EN 310s Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Özel Boyut 0.3 - 100mm 2D Plaka
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/310s/316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |

