Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
0.15mm AISI 316 Paslanmaz Çelik Levha Su Dalgaları Duvar Paneli İçin Dekoratif Altın
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201.202.304.316.310S.430.420 |
| Kalınlık: | 0.15-3.0mm |
Astm A240 0.5mm Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş Inox Ss Grade 321 Kazan İçin
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 304.201.316.321.310S |
| Kalınlık: | 2mm-20mm veya Özelleştirilmiş |
202 201 HR Paslanmaz Sac Levha 5mm 10mm SUS
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 202 201 |
| Kalınlık: | 5 mm 10 mm |
AISI 202 410 420 2B Paslanmaz Sac Soğuk Haddelenmiş 0.5mm 201 Kalite
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
0.12-3.0mm Kalınlık Saç Çizgisi Paslanmaz Çelik Sac Kazınmış PVD Kaplamalı Gümüş Dekoratif Plaka
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 |
| Kalınlık: | 0.1-300mm |
ASTM GB JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 1mm - 3mm Kalınlık
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
316L 304L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Rulo 3mm 1500mm Genişlik
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 316L 304L |
| Kalınlık: | 0.2-3.0mm |
2B Mill Finish Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac SS316 316L 6mm ASTM A240
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 316 316L |
| Kalınlık: | 6/8/9/10/12mm |
10 Gauge Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 1500 x 6000mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | 2B,NO.1 |
3mm 2mm 316 Paslanmaz Çelik Sac Delikli Veya 316l Plakasız
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.25 - 3mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 1000-2000mm, 600mm - 1500mm veya özelleştirilmiş |

