Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
304 321 202 Paslanmaz Çelik Sac 485mm 0.5mm Kalınlık BA 2B Yüzey Soğuk Haddelenmiş
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 321 202 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |
BA ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 304L 316L 201 |
| Kalınlık: | 0,2 mm-5,0 mm |
7mm 4x8 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Aisi 316 430 403 2B 8k Ayna Kaplaması
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 316 430 403 |
| Kalınlık: | 0,12-0,6 mm |
4mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 4 "X8" Aisi 201 430 403 2B 8K Ayna Metal Plaka
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 430 403 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |
İnşaat İçin Kullanılan 304 316 3mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Ayna Yüzeyi
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 304L 316L |
| Kalınlık: | özelleştirilmiş, 0,15-100 mm |
AISI 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha JIS Ba Yüzeyli OEM
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/316L |
| Kalınlık: | 0,5-80 mm |
12" X 24" 4x8 Dubleks 2205 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 2b Finish BA 1/8"
| uzunluk: | Müşterilerin isteği olarak |
|---|---|
| Genişlik: | Müşterilerin gerektiği gibi. |
| yüzey: | 2B / BA / HL / NO.4 / 8K / Kabartmalı / Altın / Gül Altın / Siyah Altın |
OEM ASTM EN 202 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac HL Finish ile Özel Boyutlu Plaka
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316L |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
316l 304l Paslanmaz Çelik Levha Plaka 2200mm Kaynak Aynası Cilalı
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB, vb. |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Tavlanmış |
| Teslimat süresi: | 15-21 gün |
ASTM 202 304 316 İç Dekorasyon İçin Delikli Paslanmaz Çelik Dekorlu Sac Levha
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 202 304 316 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |

