Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
Mill Finish Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac 220 - 3000mm 2B AISI 316 316L A240
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 316 316L |
| Kalınlık: | 6/8/9/10/12mm |
İnşaat Ss Plakaları için 1.5mm HL Paslanmaz Çelik Sac Levha BA 316L 430 2D 8K 2B
| Standart: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200 300 400 Serisi |
| Kalınlık: | 1,5 mm veya Özelleştirilmiş |
Astm 0.5m - 1.5m A240 Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş Inox 321 Kazan Ss Plakaları İçin
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 304.201.316.321.310S |
| Kalınlık: | 2mm-20mm veya Özelleştirilmiş |
Mutfak Duvarları İçin SGS 14ga Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 3.0mm 202 316 310S
| Standart: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 200/300 Serisi |
| Kalınlık: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
0.5mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| Kalınlık: | İnce Levha: 0.1mm-3mm Kalın Levha: 3mm-16mm Ekstra |
SS Ayna 6mm Paslanmaz Çelik Levhalar 0.3mm 2b Finish 202 304 304l Rohs
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 202 304 304l |
| Kalınlık: | 0.3mm-120mm |
14ga 202 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 4x8 2B Yüzey 2.0mm Inox Levha
| Standart: | JIS G4305-2005 |
|---|---|
| Seviye: | 201,430,304,316,316Ti, 316L, 321, 410S,904L 2205 |
| Kalınlık: | 10-16ga |
AISI ASTM Soğuk Haddelenmiş 201 Paslanmaz Sac Ba 8K Ayna
| standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316/ 316L |
| Kalınlık: | 0.3-120mm |
Ayna 2B BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 1.5mm 1mm 304 316 430 ISO Yarık Kenar
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 316 430 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |
TISCO Paslanmaz Çelik Sac Levha Frezeleme Parlak 0,35 - 2,50 mm 304 316 316L 430
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 316L 304 201 430 |
| Kalınlık: | 0,35-2,50 |

