Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
8mm Kalınlık AISI 316 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Kg Fiyatı
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| kalınlık: | 4-10.0 mm |
| Genişlik: | 60-1200mm |
2B Yüzey AISI 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
| Malzeme: | 304 316L 316Ti |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| kalınlık: | 0.3-2.5mm veya özelleştirmek |
201 202 304 316 430 Paslanmaz çelik levhalar 5mm 6mm Kalınlığı 4x8 20 ölçüm
| Özelleştirilmiş Boyut: | genişlik 100-1500mm, uzunluk 500-6500mm |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Anahtar Kelime: | Paslanmaz Çelik Levha |
İnşaat CE Belgesi için 904 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 904 |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
Ss 316 304 2b Yüzey korozyona dayanıklı yüksek sıcaklığa dayanıklı paslanmaz çelik levha plaka
| Uygulama: | İnşaat/Dekorasyon/Mutfak Gereçleri/Kimya Endüstrisi |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı / Yarık Kenar |
| HS kodu: | 7219340000 |
BA 2B Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316 309 Özelleştirilmiş 3mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 316 309 |
| Kalınlık: | 0.5-500mm veya Özel Boyut |
304 321 310s Paslanmaz Çelik Sac Fırçalanmış Soğuk Haddelenmiş BA Yüzey
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
AISI Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 2B Finish 1219x2438mm 3mm
| Malzeme: | 434 |
|---|---|
| Kalınlık: | 3.0mm |
| Genişlik: | 1220mm |
SGS AISI 304L 316L 410 Paslanmaz Çelik Sac 0.5mm - 50mm BA Bitmiş
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304/ 304L |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 6mm Kalın BA Ayna
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |

