Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
ASTM 304 410 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 4 "X8" Yarık Kenarlı Ayna
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | özelleştirilmiş, 0.1-300mm |
| Malzeme: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
304 316L 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.08mm - 3mm Yarım Sert 2B Ayna
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-6mm |
| Malzeme: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
Inox ASTM Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş BA Ayna 430 316 316L 321 2b
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 430 316 316L 321 |
| Kalınlık: | özelleştirilmiş, 0.35mm~0.50mm |
Bobinde SS 201 J3 304 Paslanmaz Çelik Sac 8k Saç Çizgisi Yüzeyi
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Kalınlık: | 0.28~3mm veya özelleştirilmiş |
SS Ayna Kaplama 0,5 mm Paslanmaz Çelik Levhalar 2b Kaplama 202 304 304l Rohs
| Sertifika: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Seviye: | 202 304 304l |
| Kalınlık: | 0,5-1,25 mm |
Özel Boyutlu Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304L OEM JIS 2D Yüzey
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/304L/316 |
| Kalınlık: | 0.3-300mm |
310 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 0.5mm 304l 201 Dekoratif Ayna
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 316L 304 201 430 310 |
| Kalınlık: | 0.5-2.50 |
ASTM 201 Soğuk Haddelenmiş Inox Ss Paslanmaz Sac Levha 1500mm 304 316 409L
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Kalınlık: | 0.2-3.0 veya 3.0 mm'den fazla |
304 304L 316 310 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Aynalı 2B Kaplama 0.6mm
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM304 304L 316 310 |
| Kalınlık: | 0,12-0,6 mm |
304 316 3mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 100mm İnşaat İçin Kullanıldı
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |

