Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
309s Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac ASTM EN 20mm Kalın Özel Boyut
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
8K Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac Değirmen Kenarı PVD İnce Çizgi STS304
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 310S 304 316L 316Ti |
| Kalınlık: | 0,2-4,0 mm |
A240 Tp304 SS 304 4mm 2b Finish 304 Paslanmaz Çelik Sac 4x8
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
0,3 Mm 0,4 Mm 0,5 Mm 400 serisi 2B Ayna Yüzey Paslanmaz Sac Levhalar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 225-250MM |
305 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 304l Paslanmaz Sac No 4 Bitiş No 1 JIS 2mm 3/8"
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1-5mm veya Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 500-1200mm |
430 316 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Parlak 4ftx8FT Plaka Mat Kaplama
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 409L 420 |
| Kalınlık: | Soğuk haddelenmiş için 0.4mm-3mm |
ASTM A240 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac SUS436L Sınıf 3mm 2D Bitmiş Fırçalanmış
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | A240 SUS436L |
| Kalınlık: | 1-3mm, 3-10mm Veya Özelleştirilmiş |
304 316l Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 0.5 0.6 0.8 1.2 1.5 2 2.5 3.0mm Kalınlık
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Seviye: | 304 316l |
| Kalınlık: | 0.25mm~20mm |
JIS 316 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 2B Yüzey 0.3mm
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 316 304 |
| Kalınlık: | 0.3mm~15mm |
Astm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 6mm 3mm 304 Paslanmaz Çelik Sac Delikli
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1 - 10mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 225-500 milyon |

