Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
304 S32750 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.2mm Süper Dubleks
| Hata payı: | -0.75mm |
|---|---|
| Seviye: | 304 316 410 430 s32750 |
| Kalınlık: | 0,2-20 mm |
Tam Sert Paslanmaz Çelik Sac 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | Ams5519 Inox Sus301 |
| Kalınlık: | 0.15-10.0MM |
304L Büyük Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 7MM 310s Mill Edge
| Standart: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Seviye: | 321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 0.12mm-10.0mm |
Eşanjör için 309 UNS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar S30900
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 309 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
304 4x8 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 2400mm Korozyon Önleyici
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
Astm 201 Kalite Paslanmaz Çelik Sac 0.6mm 2b Finish Yarım Sert Krom Nikel
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0,3-3 mm |
310S 309S Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levhalar Inox 420 904L 5mm Kalınlık
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 0.25mm-15mm Veya Özelleştirilmiş |
201 410 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levhalar 430 6Mm Kalınlık Dikişsiz
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 304L 316 316L 410 430 |
| Kalınlık: | 0.15mm-10mm Veya Özelleştirilmiş |
201 304 430 Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Sac Su Dalgası 4x8 İç Duvar Paneli İçin
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 430, 304, 201 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
2mm 301 304 Paslanmaz Sac 430 201 Levha Soğuk Haddelenmiş Martensitik Kaliteler
| Standart: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Seviye: | 301 316 304 |
| Kalınlık: | 2.0mm Veya isteğiniz gibi |

