Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
3mm 2mm 316 Paslanmaz Sac 2400 X 1200 4x8 Dubleks 316h Plaka
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
AISI 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 100mm Kabartmalı Metal Parça Plakası
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
JIS ASTM 304 316 310S HL yüzeyli Paslanmaz Çelik Sac Levha
| Malzeme: | 304 /304L /316 /316L / 321 / 309S / 310S / 904L |
|---|---|
| Genişlik: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
SS 2B Ayna Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 317L 410S Panel
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
SS 2B Ayna Soğuk Haddelenmiş 316Ti Paslanmaz Çelik Levhalar 3000mm Uzunluk
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
İnşaat için 3000mm 316 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
ASTM JIS 430 Soğuk Haddelenmiş Levha Kimya Endüstrisi için Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
BA TISCO Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Levha Sac |
|---|---|
| Seviye: | 904L 304L 304 321 316L |
| Kalınlık: | 0,1-0,5 mm veya gerektiği gibi |
0.1mm AISI 904L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac BA Surface1250X2500mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Levha Sac |
|---|---|
| Seviye: | 904L 304L 316L |
| Kalınlık: | 0,1-0,5 mm |
317 904L Paslanmaz Çelik Levha 16 Kalibre 2B BA Yüzey 4x8 Ayna 100mm
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Seviye: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| Kalınlık: | 0,25-3,0 mm,3,0-100 mm |

