Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
Tisco 201 310S 3.0mm Soğuk Haddelenmiş Sac Bobin 304 2B Metal Yüzey 202
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| Kalınlık: | 3.0 -4.0 Veya isteğiniz gibi |
Endüstriyel Kullanım İçin 0.25mm Soğuk Haddelenmiş DIN Paslanmaz Çelik Sac 304 316 310S
| Kalınlık: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
HL Yüzeyli Özel Boyutlu Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 316L
| standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316/ 316L |
| Kalınlık: | 0.3-200mm |
ASTM JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 1500mm 201 316 En Standart
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Kalınlık: | 0.2-3.0 veya 3.0 mm'den fazla |
316L 904L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac İnce Levha Bina İçin 0.5mm Kalınlık
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 2mm-20mm veya Özelleştirilmiş |
Kalınlığı 0.3-3.0mm Paslanmaz çelik levha bobini 201/304/430/316 No 4 2b 8k
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 4x8 ASTM 0.2-8.0mm 2B Cilalı Bitmiş
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2~8,0 mm |
| Uzunluk: | 1200~6000 mm |
304 Soğuk Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Yaprak 0.3mm 1mm 3mm 5mm Kalınlığı
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Tam Sert |
|---|---|
| Liman: | Şangay limanı |
| Ölçek: | SGS |
0.3mm 0.5mm Kalınlık 316Ti 304 301 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Ayna Kaplama
| Malzeme: | SS 316TI |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Kalınlık: | 0,3 mm-5 mm |
0.8mm Kalınlık Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 430 Kalite
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS 430 |
| Kalınlık: | 0,3/0,8 mm |

