Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
201 202J1 310s 904l Paslanmaz Çelik Levhalar 0.5mm 4x8ft 20 Ayarla Cilalı
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
Yüksek Hassasiyetli Paslanmaz Sac Levhalar 201 316 317L 904L Kalın
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Kalınlık: | 0.15mm-10mm Veya Özelleştirilmiş |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l ayna dekoratif paslanmaz çelik levha ss levha
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Tam Sert |
|---|---|
| Liman: | Şangay limanı |
| Ölçek: | SGS |
2205 2507 Ss Plaka 8k ayna paslanmaz çelik levha metal levha
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Tam Sert |
|---|---|
| Liman: | Şangay limanı |
| Ölçek: | SGS |
astm 10mm 3mm 316 Paslanmaz Sac 1mm 8' x 4' 316 Ss Plaka
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000 mm |
| uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
304 0,3 mm Soğuk lastikli paslanmaz çelik yapısı Konut İnşaatı
| Kalınlığı: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat/ Dekorasyon/ Sanayi/ Gemi Levhası/ Konteyner Levhası |
| Yüzey Tedavisi: | soğuk haddelenmiş |
ASTM Soğuk Haddelenmiş 304 316 Paslanmaz Çelik Sac Levha 1000 - 6000mm
| paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Satıştan sonra: | Kalite Sorunlarında Koşulsuz İade |
2B 317L Soğuk Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Yaprak Üstün Güç ve Dayanıklılık
| Genişliği: | 1000-2000mm |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
| Teslim tarihi: | Miktarına Göre 7-20days |
904L Soğuk lastikli paslanmaz çelik levhası 0.5 mm kesik kenar
| Satıştan sonra: | Kalite Sorunlarında Koşulsuz İade |
|---|---|
| Yüzey Dönüşümü: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
Ev Dekorasyonu için 2D 8K HL 200 Paslanmaz Çelik Sac Levha BA 2B
| Standart: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200 300 400 serisi |
| Kalınlık: | 1.5mm veya özelleştirilmiş |

