Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
Astm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 6mm 3mm 304 Paslanmaz Çelik Sac Delikli
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1 - 10mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 225-500 milyon |
Astm 2b Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 316 Tavlı 6000mm 4 X 8
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316/304 |
| Kalınlık: | 0.3-1.0mm |
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac Dekoratif Ayna Finish 201 316 Pvd Brushed 8K
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
304 316 30x Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 1/4 İnç 1/16" X 8" X 12"
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
5mm 3mm 316 Paslanmaz Çelik Levhalar 253ma Ss 430 Mutfak Duvar Kaplamaları İçin Paslanmaz Çelik Levhalar
| uzunluk: | 2000 mm / 2438 mm / 2550 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 1000 mm - 2400 mm |
| Kalınlık: | 0.3-180mm veya isteğiniz gibi |
HL ile 2mm 301 Paslanmaz Çelik Sac 304L Soğuk Haddelenmiş Levha 304
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
JIS 316 Paslanmaz Çelik Sac Levha 0.3mm Korozyon Önleyici Tavlı
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316 |
| Kalınlık: | 0.3-1.0mm |
Fırçalanmış Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 3000mm 430 Duvar Kaplaması 24 Gauge
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 430 |
| Kalınlık: | 0,5-80 mm |
2B Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 4.0mm 316L Değirmen Kenarı
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316L |
| Kalınlık: | 4.0-6.0mm |
ASTM JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha En Standart 2.5mm 201 316
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201.316.304.316L |
| Kalınlık: | 0,4 mm-3 mm |

