Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
Parlak Soğuk Haddelenmiş Ba Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 0.4mm - 3mm 430 316 Freze
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 409L 420 |
| Kalınlık: | Soğuk haddelenmiş için 0.4mm-3mm |
0.1mm 2B BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316 100mm İnşaat İçin
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |
304 Haddelenmiş Tavlı Paslanmaz Çelik Levhalar 60mm ASTM Değirmen Kenar Plakası
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.4-60mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
304 Ayna Paslanmaz Çelik Sac Titanyum Altın Paneller 2000mm Genişlik
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-20 mm |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
AISI 302 303 Paslanmaz Çelik Levha Sac Soğuk Haddelenmiş 0.15mm Kalın
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
Aisi JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 201 430 2B Ba 4mm
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| Kalınlık: | 0.1-4mm Veya isteğiniz gibi |
AISI Soğuk Haddelenmiş Ayna Plakası 430 Metal Dekoratif Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 430 |
| Kalınlık: | 0.01-200mm |
2B Ayna Finish ile Özel AISI Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.3-100mm Plaka
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/316L |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
AISI 201 J2 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 1200mm Düz Plaka, İnce Çizgili Cilalı
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/31 |
| Kalınlık: | 0.2mm-3.0mm |
ASTM 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac SS Levha 900mm Korozyona Dirençli BA
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |

