Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
Kalın 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 20mm Inox Levhalar
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
| Bitiş: | 1 numara |
Pvd 18k 0.15mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Ayna Yüzeyi Fırçalanmış
| Standart: | SS,AISI,JIS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 316Ti |
| Kalınlık: | 0.12-3.0mm Veya Özelleştirilmiş |
316L Saç Çizgisi 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 16 Gösterge Paneli
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
17-7 Ph Dekoratif Paslanmaz Çelik Şerit 40mm Sıcak Haddelenmiş
| sınıf: | DX51D, SGCC |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,15 mm - 4,00 mm |
| uzunluk: | 1000-6000mm |
201 202 304 316 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 1.5mm Kalın 2BA Parlak Yüzey
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Seviye: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
Slit Edge Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Konteyner Plaka Levha 3.0mm Dekorasyon İçin
| HS Kodu: | 7219340000 |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm |
| Kalınlık: | 0,25-3,0 mm |
ASTM 201 Paslanmaz Çelik Levha 6mm 430 Metal, 4 * 8 Feet Değirmen Finish ile
| Özelleştirilmiş Genişlik: | 1000mm~1500mm |
|---|---|
| Özellik: | Korozyon direnci yüksek sıcaklık |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
3/32" 303 310 316 Paslanmaz Çelik Levhalar 200mm 20mm 0.5 Mm Ss Sac
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Tisco Sac Ayna HL Paslanmaz Çelik Rulo AISI 201 304 316 2B 2.0mm
| Ürün adı: | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| yüzey: | Ba/2b/No. Ba/2b/Hayır. 1/No.4/8K/HL 1/No.4/8K/HL |
SUS ASTM Paslanmaz Çelik Levha Sac Ss 430 2B BA Ayna Bitmiş Asansör
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 410 420 430 |
| Kalınlık: | 0,3 mm |

