Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
ASTM A240 Paslanmaz Çelik Levha 30mm Parlak 430 Dekorasyon İçin
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 430 |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
22mm Soğuk Çekilmiş Östenitik Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru 304 316 321 5" 6" 7"
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| uzunluk: | 1000-6000mm |
1000 - 2000mm Soğuk Haddelenmiş Çelik Sac Değirmen Kenarı 304 0.3 - 100mm
| Renk: | isteğiniz gibi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
Dekorasyon için 310S 0.4 mm soğuk lastikli çelik levha
| Uygulama: | İnşaat/ Dekorasyon/ Sanayi/ Gemi Levhası/ Konteyner Levhası |
|---|---|
| Satıştan sonra: | Kalite Sorunlarında Koşulsuz İade |
| Genişliği: | 1000-2000mm |
Yavaş Dönen Çelik Levha Sac 1.0mm Kalınlık 304 316 316L 430 3.0mm
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS316 |
| Kalınlık: | 1.0-3.0MM |
Tavan için 0.25mm Damgalı Su Dalgası Paslanmaz Çelik Panel 316L Dalgalanma Levhası
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-20 mm |
| Genişlik: | 12000-2500mm |
5mm 10mm ile SGS 440c Inox Demir Paslanmaz Çelik Levha Metal
| Köşe: | Değirmen Kenarı Yarık Kenar |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Kalınlık: | Sıcak Haddelenmiş için 3mm-100mm |
SS Levha 0.8mm Kalınlık Soğuk Haddelenmiş Dubleks 430 Paslanmaz Parlak Tavlı Plaka
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS 430 |
| Kalınlık: | 0,3/0,8 mm |
1.2-16mm Makine için Sıcak Dolaştırılmış 301 304 316 Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
304 316 Korozyona Dirençli Paslanmaz Çelik Rulo 201 430 409L 410 2205 2507
| Başvuru: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Manyetik özellikler: | Manyetik Olmayan veya Manyetik |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |

