Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
18mm Kalın 310s Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş Sac Özel DIN
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
24X24 316 0.5mm Dikdörtgen Çelik Levha Sac hadde kenarı
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
AISI Inox 430 304 321 310S 316 Paslanmaz Çelik Ss Plaka No.1 Finish
| Seviye: | 430 304 321 310S 316 |
|---|---|
| kalınlık: | 3.0-100 mm |
| Genişlik: | 50mm-2200mm |
Sıcak Haddelenmiş 201 304 316L 430 Paslanmaz Çelik Eşit Olmayan Eşit Açılı Çelik Çubuk
| Şekil: | açı çubuğu |
|---|---|
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
| Kalınlık: | 3,8 mm-12,5 mm |
1.0mm Kalınlık No.1 Suface 316L Çelik Levha Sac Yavaş Torna
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS316 |
| kalınlık: | 1.0-3.0mm |
201 304 316 Ss Şeritler 10mm Soğuk çekilmiş paslanmaz çelik levha Kolip genişliği 1000mm Fiyat
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, vb. |
|---|---|
| bobin kimliği: | 508mm/610mm |
| Bobin Ağırlığı: | 3-15 MT |
Sus201 Sıcak Dolaşımlı Tisco Mill Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Fiyatı
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
A283 A306 E34-2 A37-2 Siyah demir levha soğuktan yuvarlanmış karbon çelik levha
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000mm-12000mm |
| Malzeme: | Karbon çelik |
8k Finish 1/4" 316 Paslanmaz Çelik Plakalar 15mm Kalınlık
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
14ga 16ga Soğuk Haddelenmiş Ss Sac 2B Kaplama 4x8 Metal 35mm İnce Çizgi
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Seviye: | 304 316L 310S 317 904L 2205 |
| Kalınlık: | 0,15-35 mm |

