Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] eşleşme 256 Ürünler.
201 202 304 316 İnşaat malzemeleri için sıcak soğuk olarak yuvarlanan paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
ASTM 304 316l Ss 430 sınıfı paslanmaz çelik 0.3mm 2b Ba Mutfak eşyaları için parlak paslanmaz çelik sarmal
| Renk: | Doğal renk |
|---|---|
| Açıklama: | Paslanmaz Sac |
| Sertlik: | Sert |
1.0mm SS304 Soğuk Haddelenmiş SS 304 Plaka BA Yüzey
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Sona ermek: | Gereklilik |
Genişliği 3.5mm1550mm Astm 201 304 Paslanmaz Çelik Demir Yapı Dekorasyonu
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
| teslimat: | Mevduat veya L/C aldıktan sonra 7-15 gün |
2.0mm Kalınlığında JIS 410 430 Ss Ayna Kaplama Sayfası
| Standart: | DIN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | Ss 410 430 420,400 serisi |
| kalınlık: | 2.0-3.0mm |
201 304 430 2b Ba 8k Hl 3 mm kalınlığında paslanmaz çelik bobin şeridi
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
ASTM 201 202 304 304L 310S 316 316L 430 Korozyona dayanıklılık Paslanmaz Çelik sarmal çelik levhası
| bobin kimliği: | 508mm/610mm |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 2-8 MT |
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
3mm 301 302 303 304 Düşük karbonlu paslanmaz çelik bobin soğutucu depolama tankı
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Bitir.: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
AISI ASTM JIS 403 Sınıf 201 304 SS Rulo Paslanmaz Çelik Rulo Dekorasyon İçin Soğuk Haddelenmiş
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Örnek: | Örnek mevcut olabilir |
Ss304 304 316 430 Sınıf 2b Bitirme Paslanmaz Çelik Taş Yaprak Bobin Şerit Ba 300 Serisi
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |

